Empowering Women Entrepreneurship Programme

register

When April 26 - May 30

Where ONLINE

 • Overview
 • Agenda
 • *Please scroll down for English*

  Програма розширення можливостей жіночого підприємництва у 2022 році відкрита для реєстрації!

  Вже третій рік Естонська рада у справах біженців у співпраці з Гараж48 та Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» запрошує жінок зі східної України розпочати свою мандрівку в світ підприємництва, щоб стати підприємицею.

  60 нових бізнес-ідей та 30 існуючих бізнесів отримають шанс вивести свої бізнеси на новий рівень. Переможці – 31 команда та індивідуальні бізнеси, які будуть відібрані журі, - отримають підтримку в сумі від 20 000 до 150 000 грн. разом з менторством протягом шести місяців.

  Збройний конфлікт у східній Україні, який продовжується з 2014 року, зумовив те, що кілька мільйонів осіб знаходяться в складних життєвих умовах та щодня стикаються з викликами. Протягом двох років Програма розширення можливостей жіночого підприємництва показала силу та рішучість жінок, які кидають виклик складним життєвим обставинам завдяки підприємництву. Відкриваючи нові мікро- та сімейні бізнеси, які забезпечують дохід для своєї сім’ї та інших родин, вони надають роботу, життєво важливі послуги та створюють спільноту однодумиць і жінок-підприємиць у східній Україні.    

  Вже втретє Програма розширення можливостей жіночого підприємництва проводиться для жінок, які проживають у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Харківській та Дніпропетровській областях – живуть вздовж контактної лінії, є внутрішньо переміщеними особами, мають інвалідність чи членів родин з інвалідністю або належать до інших вразливих груп населення.  

  У програмі можуть взяти участь індивідуальні бізнес-заявки та жіночі команди (де більшість складають жінки) з новими мікро- та сімейними бізнесами або вже існуючими бізнесами. Буде проведено дві окремі програми: одна для нових бізнесів та одна для існуючих бізнесів.

  Програма впроваджуватиметься з лютого по грудень 2022 року. Ми хочемо підтримати нові та існуючі бізнеси, щоб вони стали успішними та стійкими через серію відкритих воркшопів для всіх бажаючих, дві інтерактивні підприємницькі програми, подання бізнес-ідей і менторську програму протягом шести місяців.  


  💁🏻‍♀️ ВІДКРИТІ ВОРКШОПИ ДЛЯ ВСІХ БАЖАЮЧИХ
  Лютий – березень 2022 року

  Цього року ми проведемо серію з шести онлайн-воркшопів щодо започаткування підприємництва та створення бізнес-ідеї. Ці онлайн-воркшопи відкриті для всіх бажаючих, для жінок різного віку, хто мотивований створити та розвивати мікро- або малий бізнес.

  Отримайте нові знання та розуміння, чи Ви можете займатися підприємницькою діяльністю!

  🔸 РОЗРОБКА ІДЕЇ ТА БІЗНЕС-МИСЛЕННЯ ︱ 19 лютого, 14.00 – 17.00 GMT+2
  Як визначити проблему та розробити бізнес як вирішення цієї проблеми.

  🔸 СТВОРЕННЯ КОМАНДИ ︱ 26 лютого, 14.00 – 17.00 GMT+2
  Чому і як працювати в команді для Вашого бізнесу. Управління командою та динаміка команди.  

  🔸 БІЗНЕС-МОДЕЛЬ КАНВАС ︱5 березня, 14.00 – 17.00 GMT+2
  Розробка Вашої бізнес-моделі, визначення того, хто є Вашими клієнтами.  

  🔸 ФІНАНСОВІ ТА ПРАВОВІ АСПЕКТИ ДЛЯ СТАРТУ БІЗНЕСУ︱ 5 березня, 14.00 – 17.00 GMT+2
  Ключові правові та фінансові аспекти для старту бізнесу.

  🔸 БРЕНДУВАННЯ ТА МАРКЕТИНГ ︱ 19 березня 14.00 – 17.00 GMT+2
  Як створити власний бренд. Маркетингова стратегія. Інструменти маркетингу в соціальних мережах.

  🔸 ПІДГОТОВКА ДО ПОДАЧІ ЗАЯВКИ З БІЗНЕС-ІДЕЄЮ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЙНІ НАВИЧКИ ︱ 26 березня, 14.00 – 17.00 GMT+2

  Реєстрація на відкриті воркшопи для всіх бажаючих за посиланням: 
  https://entrepreneur.pagulasabi.ee/ukraine/registration-2022
   

  💁🏻‍♀️ ПРОГРАМА ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ НОВИХ БІЗНЕСІВ

  26 квітня – 9 травня  

  Протягом програми у Вас буде можливість покращити та отримати нові підприємницькі навички, дізнатися, що значить розвивати свій власний бізнес та створити першу модель Вашої послуги чи продукту. Наші досвідчені ментори будуть з Вами онлайн, щоб втілити це в реальність!

  Немає обмежень у сферах ваших бізнес-ідей: аграрний сектор, текстильна та реміснича діяльність або промисловість, послуги краси та оздоровлення, послуги у сфері харчування та кейтерінгу, а також інші напрямки та сфери діяльності.


  👩🏻 Програма підприємництва складається з наступних кроків:

  🔸 МЕНТОРСТВО на віртуальних контрольних перевірках з менторами-кураторами команд та індивідуальні зустрічі онлайн з міжнародними експертами.  

  🔸 ВОРКШОПИ будуть присвячені наступним темам:
  • розробка товарів і послуг;
  • бізнес-планування та розвиток бізнесу;
  • бухгалтерські аспекти, фінансове планування;
  • розрахунок собівартості та вартості продукції;
  • маркетинг, маркетинг у соціальних мережах, основи дизайну;
  • презентаційні навички;
  • управління командою.

  🔸 РОБОТА В КОМАНДІ

  🔸 ФІНАЛ з ЖУРІ та відбір команд, які отримають підтримку (грант) та менторство.


  💁🏻‍♀️ ПРОГРАМА ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ ІСНУЮЧИХ БІЗНЕСІВ
  24 – 30 травня

  Ця програма запрошує вже існуючі та працюючі мікро- та сімейні бізнеси у східній Україні, які очолюють жінки, що належать до різних вразливих груп населення з метою розширення та розвитку стійкого бізнесу.

  Програма включає менторство, воркшопи, роботу в команді, фінальну презентацію та гранти на розвиток підприємництва і менторську програму для команд-переможців.  


  💁🏻‍♀️ ГРАНТИ НА ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА МЕНТОРСТВО
  Червень – грудень 2022

  Переможці: команди та індивідуальні бізнес-заявки обох програм підприємництва – для нових та існуючих бізнесів отримають підтримку (грант). Гранти будуть надані у формі обладнання та інструментів, необхідних для старту або розвитку бізнесу.
  🔸 15 жінок – нові бізнеси отримають 20-30 000 грн. на підтримку старту бізнесу (для кожного бізнесу).
  🔸 10 команд – нові бізнеси отримають 65-85 000 грн. на підтримку старту бізнесу (для кожного бізнесу).
  🔸 6 вже існуючих бізнесів отримають 85-150 000 грн. на підтримку розвитку бізнесу (для кожного бізнесу).
  Гранти на підприємництво будуть надаватися разом з менторською програмою тривалістю шість місяців з індивідуальним менторством та воркшопами для підтримки подальшого розвитку бізнесу.  

  -- -- --

  РЕЄСТРАЦІЯ

  Відкриті воркшопи для всіх бажаючих: https://entrepreneur.pagulasabi.ee/ukraine/registration-2022
  Реєстрація на воркшоп закінчується за 2 дня до дня його проведення.


  ПРОГРАМА ПІДПРИЄМНИЦТВА:
  60 команд та жінок з новими бізнес-ідеями будуть відібрані до участі в Програмі підприємництва, яка триватиме з 26 квітня по 9 травня.

  20 команд та жінок з вже існуючими бізнесами будуть відібрані до участі в Програмі підприємництва, яка триватиме з 24 травня по 30 травня.

  Для того, щоб подати заявку як команда, потрібно як мінімум три члени команди (виняток – сімейні бізнеси – потрібно як мінімум два члени команди).

  Реєстрація бізнес-заявок для участі в програмі підприємництва буде відкрита 19 лютого.


  🙋‍♀️ Якщо у Вас є питання щодо участі, будь ласка, зв’яжіться із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» за електронною адресою: zm.ednist2021@gmail.com   або зателефонуйте: Донецька та Луганська області: 095-611-87-98 (Раїса), Запорізька, Харківська, Дніпропетровська області: 068-221-22-80 (Лідія).

  Долучайтеся до сторінки заходу у Фейсбуці, щоб слідкувати за оновленнями: 

  Програма підприємництва для нових бізнесів: https://fb.me/e/2XX16kJ85

  Програма підприємництва для існуючих підприємств бізнесів: https://fb.me/e/29IubN8Xb  Програма розширення можливостей жіночого підприємництва фінансується Міністерством закородонних справ Естонії з фонду розвитку співробітництва.

  ___

  The Empowering Women Entrepreneurship Programme 2022 is open for registration!


  For the third year, Estonian Refugee Council in collaboration with Garage48 and Unity for the Future Charitable Fund are welcoming women in eastern Ukraine to start their journey as entrepreneurs.


  60 new business ideas and 30 already existing businesses will get the chance to take their businesses to the next level. The top 31 participants and/or teams selected by the jury will benefit from support worth 20 000-150 000 UAH together with mentoring for six months.


  The ongoing armed conflict in eastern part of Ukraine has since 2014 left a few million people in vulnerable conditions and facing daily challenges. Over the course of 2 years, the Empowering Women program has shown the strength and determination of women defying these difficult odds through entrepreneurship. By launching new micro- and family businesses that support their own livelihood as well as others, they are providing jobs, critical services and building a community of like-minded and entrepreneurial women in eastern Ukraine.  


  The Empowering Women Entrepreneurship Programme is happening for the third time for women who are living in Donetsk, Luhansk, Zaporizhzhia, Kharkiv and Dnipropetrovsk oblasts - living near the contact line, as internally displaced persons, or living with and supporting family members with disabilities or represent another vulnerable groups of population.


  Both individuals and teams of women with new micro- and family business ideas or already existing businesses are eligible for participation. Two separate programmes will take place: one for new businesses and one for existing businesses.


  The program is taking place from February until December 2022. Through a series of open workshops, two interactive entrepreneurship programmes, submission of business plans and a mentoring programme lasting 6 months, we want to support new and existing businesses in becoming successful and sustainable.  💁🏻‍♀️ OPEN WORKSHOPS

  Feb-March 2022


  This year we’ll be hosting a series of six online and completely free workshops on entrepreneurship and business creation, meant for women of all ages who feel motivated to establish and develop a micro- or small business.


  Get new knowledge and see if entrepreneurship could be something for you!

  🔸 IDEATION & DESIGN THINKING ︱ Feb 19th, 14.00-17.00 GMT+2

  How to understand a problem and build a business as a solution around it.

  🔸 BUILDING A TEAM ︱ Feb 26th, 14.00-17.00 GMT+2

  Why and how to put together a team for your business. Team management and team dynamics.


  🔸 BUSINESS MODEL CANVAS ︱ March 5th, 14.00-17.00 GMT+2

  Developing your business model, understanding who your customers are.


  🔸 FINANCIAL & LEGAL ASPECTS OF STARTING A BUSINESS ︱ March 12th, 14.00-17.00 GMT+2

  Key legal and financial aspects for starting out a business.


  🔸 BRANDING & MARKETING ︱ March 19th, 14.00-17.00 GMT+2

  How to build your brand. Marketing strategy. Social media marketing tools.


  🔸 BUSINESS IDEA APPLICATION PREPARATION & PRESENTATION SKILLS ︱ March 26th, 14.00-17.00 GMT+2


  Register for the open workshops here: https://entrepreneur.pagulasabi.ee/ukraine/registration-2022

   


  💁🏻‍♀️ ENTREPRENEURSHIP PROGRAMME FOR NEW BUSINESSES

  April 26 - May 9th


  This programme is welcoming individuals and teams with business ideas in eastern Ukraine, led by women in vulnerable conditions, with the aim to create a new micro- or family business.


  During the program, you will have the opportunity to improve and get new entrepreneurial skills, experience what it means to develop your own business and create the first design for your service or product. Our experienced mentors will be digitally there by your side to make it real!


  There are no limits to the fields of your business ideas - be it agriculture, textiles & handicraft industry, beauty and wellness services, food & catering, technology etc.  👩🏻 The entrepreneurship program consists of the following steps:


  🔸 MENTORING in virtual checkpoints with dedicated team mentors & one-on-one calls with international experts

  🔸 WORKSHOPS on:

  • product & service design;
  • business planning & business development;
  • accounting, financial planning;
  • costs & product prices calculation;
  • marketing, social media marketing, design basics;
  • presentation skills;
  • team management.

  🔸TEAMWORK

  🔸 FINALS with JURY and selection of teams who receive support (grants) and mentoring.  💁🏻‍♀️ ENTREPRENEURSHIP PROGRAMME FOR EXISTING BUSINESSES

  May 24-30th


  This programme is welcoming already started and working micro- and family businesses in eastern Ukraine, led by women in vulnerable conditions, with the aim to expand and develop a sustainable business.


  The programme will consist of mentoring, workshops, teamwork and final presentations, followed by entrepreneurship grants and mentoring programme for the top participants and teams.  💁🏻‍♀️ ENTREPRENEURSHIP GRANTS & MENTORING

  June - December 2022


  The most successful participants and teams of the entrepreneurship programmes for both new and existing businesses will receive support (grants) from the programme. The grants are given out in the form of equipment and tools necessary to start or develop their business.

  🔸 15 individuals with new businesses will receive 20-30 000 UAH startup support per business.

  🔸 10 team-based new businesses will receive 65-85 000 UAH startup support per business.

  🔸 6 already existing businesses will receive 85-150 000 UAH business development support per business.


  The entrepreneurship grants go hand in hand with a mentoring programme lasting 6 months with individual mentoring and workshops supporting further business development.


   -- -- --


  REGISTRATION


  OPEN WORKSHOPS: https://entrepreneur.pagulasabi.ee/ukraine/registration-2022

  Apply 2 days prior to the workshop you wish to attend, the latest.  ENTREPRENEURSHIP PROGRAMME:

  60 teams/individuals with new business ideas will be selected to the entrepreneurship programme from April 26th - May 9th.


  30 teams/individuals with already existing business ideas will be selected to the entrepreneurship programme from May 24th - 30th.

  To apply with a team, a minimum of 3 team members is needed (except for family businesses where at least 2 team members are necessary).


  Applying to the entrepreneurship programme opens on February 19th.    🙋‍♀️ In case you have any questions about participation, please contact Zaporizhzhia Charitable Foundation Unity for the Future” at zm.ednist2021@gmail.com or calling

  from Donetsk and Luhansk oblasts: 095-611-87-98 (Raisa),

  from Zaporizhzhia, Kharkiv, Dnipropetrovsk oblasts: 068-221-22-80 (Lidiia).  Join the Facebook events for updates:
  Empowering Women Entrepreneurship Programme For New Business Ideashttps://fb.me/e/2XX16kJ85

  Empowering Women Entrepreneurship Programme For Existing Business Ideas: https://fb.me/e/29IubN8Xb  The Empowering Women Entrepreneurship Programme is funded by the Estonian Ministry of Foreign Affairs from development cooperation funds.  *Please scroll down for English* 


  Програма впроваджуватиметься з лютого по грудень 2022 року. Ми хочемо підтримати нові та існуючі бізнеси, щоб вони стали успішними та стійкими через серію відкритих воркшопів для всіх бажаючих, дві інтерактивні підприємницькі програми, подання бізнес-ідей і менторську програму протягом шести місяців.  


  💁🏻‍♀️ ВІДКРИТІ ВОРКШОПИ ДЛЯ ВСІХ БАЖАЮЧИХ
  Лютий – березень 2022 року

  🔸 РОЗРОБКА ІДЕЇ ТА БІЗНЕС-МИСЛЕННЯ ︱ 19 лютого, 14.00 – 17.00 GMT+2
  🔸 СТВОРЕННЯ КОМАНДИ ︱ 26 лютого, 14.00 – 17.00 GMT+2
  🔸 БІЗНЕС-МОДЕЛЬ КАНВАС ︱5 березня, 14.00 – 17.00 GMT+2
  🔸 ФІНАНСОВІ ТА ПРАВОВІ АСПЕКТИ ДЛЯ СТАРТУ БІЗНЕСУ︱ 5 березня, 14.00 – 17.00 GMT+2
  🔸 БРЕНДУВАННЯ ТА МАРКЕТИНГ ︱ 19 березня 14.00 – 17.00 GMT+2
  🔸 ПІДГОТОВКА ДО ПОДАЧІ ЗАЯВКИ З БІЗНЕС-ІДЕЄЮ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЙНІ НАВИЧКИ ︱ 26 березня, 14.00 – 17.00 GMT+2

  Реєстрація на відкриті воркшопи для всіх бажаючих за посиланням:
  https://entrepreneur.pagulasabi.ee/ukraine/registration-2022


  💁🏻‍♀️ ПРОГРАМА ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ НОВИХ БІЗНЕСІВ
  26 квітня – 9 травня  


  💁🏻‍♀️ ПРОГРАМА ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ ІСНУЮЧИХ БІЗНЕСІВ
  24 – 30 травня


  💁🏻‍♀️ ГРАНТИ НА ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА МЕНТОРСТВО
  Червень – грудень 2022


  ___


  The program is taking place from February until December 2022. Through a series of open workshops, two interactive entrepreneurship programmes, submission of business plans and a mentoring programme lasting 6 months, we want to support new and existing businesses in becoming successful and sustainable.


  💁🏻‍♀️ OPEN WORKSHOPS

  Feb-March 2022


  🔸 IDEATION & DESIGN THINKING ︱ Feb 19th, 14.00-17.00 GMT+2

  🔸 BUILDING A TEAM ︱ Feb 26th, 14.00-17.00 GMT+2

  🔸 BUSINESS MODEL CANVAS ︱ March 5th, 14.00-17.00 GMT+2

  🔸 FINANCIAL & LEGAL ASPECTS OF STARTING A BUSINESS ︱ March 12th, 14.00-17.00 GMT+2

  🔸 BRANDING & MARKETING ︱ March 19th, 14.00-17.00 GMT+2

  🔸 BUSINESS IDEA APPLICATION PREPARATION & PRESENTATION SKILLS ︱ March 26th, 14.00-17.00 GMT+2


  Register for the open workshops here: https://entrepreneur.pagulasabi.ee/ukraine/registration-2022

   

  💁🏻‍♀️ ENTREPRENEURSHIP PROGRAMME FOR NEW BUSINESSES

  April 26 - May 9th


  💁🏻‍♀️ ENTREPRENEURSHIP PROGRAMME FOR EXISTING BUSINESSES

  May 24-30th


  💁🏻‍♀️ ENTREPRENEURSHIP GRANTS & MENTORING

  June - December 2022  WHAT IS SAID

  #G48EMPOWHER

  THE SUPERSTARS
  The Mentors 

  Maarika Truu
  Garage48 host & mentor
  Maria Yarotska
  Co-founder of Belka&Strelka and Founder of Banka Zerowaste Shop
  Tamara Ogorodova
  Chairperson of the Board at Zaporizhzhia Charitable Fund Unity for the Future
  Valeriia Holierova
  Design Thinking & Customer Experience Expert, Ukrainian Startup Fund
  Mary Vydysh
  Financial manager at Zaporizhzhia Charitable Fund Unity for the Future
  Olesia Shablia
  Co-founder at Belka&Strelka Events Agency, NASA Space Apps hackathon host, and a space exploration community volunteer
  Maryna Goncharenko
  America House Odessa Director

  Organizers

  Eero Janson
  Director at Estonian Refugee Council
  Madle Timm
  Head of Communications at Estonian Refugee Council
  Tamara Ogorodova
  Chairperson of the Board at Zaporizhzhia Charitable Fund Unity for the Future
  Oksana Drozdovska
  Communication assistant at Zaporizhzhia Charitable Fund Unity for the Future
  Lidiya Yemelyanova
  Local coordinator at Zaporizhzhia Charitable Fund Unity for the Future
  Mary Vydysh
  Financial manager at Zaporizhzhia Charitable Fund Unity for the Future
  Raisa Ostapets
  Local Coordinator at Unity for the Future Charitable Fund
  Kadri Kõivik
  COO│ Member of the Board at Garage48
  Jana Saastamoinen
  Marketing Manager at Garage48

  Partners