• Overview
 • Agenda
 • Get Ready
 • Register
 • Tule osale Garage48 Edutech häkatonil ja teeme haridusvaldkonna koos lahedaks!
  Come participate at Garage48 Edutech hackathon and let's make the field of education engaging together!

  Register here

  Mis toimub?
  What's happening?
  Garage48 ja Innove korraldavad suurejoonelise haridustehnoloogia hackathoni ehk arendusnädalavahetuse, mille eesmärk on välja töötada uudseid ja praktilisi tehnoloogiapõhiseid rakendusi haridusvaldkonnas!

  Garage48 together with Innove are organising an outstanding hackathon aiming to create innovative and practical technology solutions in the field of education!


  Miks osaleda?
  Why participate?
  Oled ärgas, lahedate ideedega, teotahet täis ja käid veel koolis?!  Siis tule ja loo traditsioonilistele tarkustele toetuvaid ja praeguseid ning tulevasi tehnoloogiatrende  kasutavaid lahendusi. Koos sinuga töötavad uuendusi välja haridusvaldkonna spetsialistid, tehnoloogiagurud ja  tuntud Eesti ettevõtjad!
  You are alert and eager to make things happen, have superb ideas and you're still in school?!
  Then come and create solutions that combine traditional educational practices with technology. You will be joined by great minds from education, technology and business!


  Haridus on oluline valdkond, millega puutuvad kokku kõik ning mille mõju on globaalne. Kindlasti oled sinagi mõelnud, kuidas õppimisprotsessi põnevamaks  ja efektiivsemaks muuta. Selliseks, et oleks kasulik, aga huvitav ka!Kui veab, siis satuvad meie teele inspireerivad õpetajad, kes suudavad ka igavad ja tüütud teemad atraktiivseks muuta. Kui ei vea, tuleb ise leida viise, kuidas ennast ja miks mitte ka teisi motiveerida. Education is an important field with a global influence. You've definitely thought how the process of studying could be more exciting and effective. In ways that would be both useful and interesting.If we're lucky we're surrounded with inspiring teachers who manage to turn even the most boring subjects into something attractive. If not then we have to come up ourselves with ways how to motivate us and everyone else.


  Motiveeri end ja teisi Garage48 Edutech`il!
  Come and motivate yourself and everyone else at Garage48 Edutech!

  Esimest korda Garage48 ajaloos kutsume sel korral koos mõtlema ja  tegutsema erinevas vanuses noori: oodatud on nii põhikoolide, gümnaasiumite kui ka ülikoolide õpilased, vanusepiir puudub! Lisaks mentoritele on osalemas ka lauajuhid, kes aitavad tiimidel omavahel rolle jaotada, selgitavad, kuidas seada eesmärke, aitavad koostada aja-ja tegevuskava ning tuletavad õigel hetkel meelde ka mil süüa ja puhata.
  For the first time in the history of Garage48 we're inviting participants of all ages: middle-, high school and university students are all welcomed, there is no age limit. Next to mentors we've also involved teamleads who help teams in project management, explain how to reach your goals, help to create time schedules and task lists and remind you when it's time to rest and eat.

  Kuidas see kõik välja näeb?  
  How will it exactly look like?

  Vaata "Get Ready" lehekülge, et teada saada kogu oluline info registreerimise ja osalemise kohta!
  Check out the  "Get Ready" tab to get all the important information about registration and participating


  Parimatele ja tublimatele tiimidele on muidugi palju lahedaid auhindu!

  The best teams will get awarded!


  Kõige olulisem on, et oleks lõbus!

  Don't forget to have a lot of fun!


  Event on Facebook
  Pre-event on Facebookis

  Sündmus toimub inglise keeles
  The event will be held in English

  Innove and Garage48


  Register here

  Friday, October 19th

  17:00 - Check-in, networking, snacks

  17:15 - Opening remarks

  17:45 - Presentation of ideas (90 seconds)

  18:15 - Break

  18:30 - Presentation of ideas continues

  19:00 - Team formation


  Saturday, October 20th

  09:00 - Coffee & breakfast. Development starts

  10:00 - Checkpoint #1

  11:00 - Mentors go around

  13:00 - Lunch

  17:30 - Pitch training

  18:00 - Checkpoint #2

  19:00 - Dinner

  20:00 - Development continues

  Sunday, October 21st

  09:00 - Coffee & breakfast. Development continues

  10:00 - Checkpoint #3

  11:00 - Pitch drill session #1

  13:00 - Lunch

  14:00 - Pitch drill session #2

  17:00 - Break

  17:30 - Final event & live stream

  20:00 - Winners & networking


  Kuidas see kõik välja näeb?  

  How will it exactly look like?


  Reede, 19. oktoobril kell 17:00  ootame sind Tallinna Euroopa Kooli (Tehnika 18).

  Reede õhtul saavad kõik esitleda oma ideid, peale mida toimub tiimide moodustamine. Ära muretse, kui sul pole oma ideed, millega hackathonil osaleda soovid. Kindlasti leiad huvitava meeskonna, kellega liituda.

  Vastavalt teemadele ning tiimide tugevustele ja vajadustele määratakse igale tiimile oma isiklik ekspert, kes kogu nädalavahetuse jooksul tiimi suunab, toetab ja nõustab.

  Kogu laupäeva jätkavad tiimid prototüübi kallal töötamist, pühapäeva esimeses pooles harjutatakse lõpuesitluseks ning pühapäeva õhtul toimub lõpusündmus, kus parimaid tiime premeeritakse!

  We are welcoming you at 6PM on October 19th at Tallinna Euroopa Kooli (Tehnika 18).

  On Friday evening everyone can present their ideas and form teams. Don't worry if you're coming without an idea, you will for sure find a team to join!

  Each team will get an expert who will support and guide the them throughout the weekend. On Saturday all the teams will continue working on their prototypes, the first half of Sunday is for pitch training and on Sunday evening the final event will take place where the most remarkable teams and participants will be rewarded!.


  Arendusnädalavahetus kestab 48 tundi ning ideede kallal võib töötada kogu selle aja. Siiski soovitame leida igaühel ööpäevas vähemalt 8  tundi, et puhata ja energiat koguda. Tallinna Euroopa Kooli ruumid on avatud kell 7:00 - 00:00

  Soe toit kolm korda päevas, kosutavad ja tervislikud suupisted ja maiustused- kõik on kohapeal olemas!

  The hackathon lasts for 48 hours and you are welcomed to work on your ideas the whole time. We still encourage to find at least 8 hours per day to collect energy and rest. The rooms of Tallinna Euroopa Kool are opened 7:00 - 00:00.

  We will provide you with warm meals three times per day, comforting and healthy snacks and sweets for brain power are available at all times!


  Kuidas osaleda?

  How to participate?


  Sündmus on tasuta, kuid osalemiseks tuleb täita see vorm 12. oktoobriks


  Osa vormist on lühike (umbes pool A4 lehekülge) motivatsioonikiri, mis katab järgmised teemad:


  The event is for free, but we ask you to form this form before  12th of October


  Part of the form is a short (ca half of a A4) motivational letter which should cover the following

  Eelsündmus

  Preevent


  Nädal enne arendusnädalavahetust korraldame eelsündmuse, kus räägime mida teha selleks, et sul häkil eriti hästi läheks. Tutvustame ka Tallinna Euroopa Kooli ja näitame, millistes ruumides meie sündmus aset leiab. Julgetel huvilistel on võimalus oma ideid esitleda ning neile tagasisidet saada.
  A week before the main event we will organise a pre-event, where we give tips so you would better succeed at the hackathon. We will also introduce the building of Tallinna Euroopa Kool and show the rooms where the hackathon will take place. The brave ones can also ask questions and try pitching and get feedback from the mentors and hosts


  Mida kaasa võtta?

  What to bring with you?


  Rõõmus tuju, uudishimu, palju energiat ja valmisolek teha midagi enneolematult ägedat! Võimalusel võta kaasa ka oma süle- või tahvelarvuti ning materjalid, mida tead, et vajad oma idee elluviimiseks.

  Good mood, open mind, a lot of energy and willingness to create something unheard-of! Bring your laptop or tablet and all the materials you need to create your product.  


  Kuidas toimib ideede esitlemine?

  How does pitching ideas look like?


  Reede õhtul on kõigil soovijatel võimalik oma ideid esitleda eesmärgiga saada kokku meeskond, kellega sellest toimiv prototüüp arendada. Ideede esitlemine toimub 90-sekundilise lifitkõne formaadis, mille jooksul on oluline katta järgmised punktid :


  Oma esitluse toetamiseks võid valmistada 1PDF slaidi, mis tuleb saata 19.oktoobril hiljemalt kell 14:00 aadressile natalie@garage48.org

  pealkirjaks märgi enda ja oma projekti nimi.

  Soovitame idee esitlemist enne sõprade ja vanemate ees harjutada


  Everyone has the chance to pitch their idea on Friday evening in order to combine a team who will then start working on the prototype.Ideas are presented based on "elevator-pitch" method within 90 seconds.

  You can send a oneslider PDF before 2PM on October 19th to natalie@garage48.org, subject line names of yourself and the project.

  We highly suggest to practice your pitch in front of your friends and family


  Kuidas moodustuvad tiimid?

  How will the teams will be formed?


  Kui ideede esitlemine on läbi, paneme me ideed paberil seinale. Iga osaleja saab valida oma lemmik idee, selle paberi juurde koonduda ning niimoodi moodustuvad tiimid. Tavapäraselt saavad tiimi kokku ligi pooled esitatud ideed. Kui sinu idee või soovitud töögrupp tiimi kokku ei saa - näiteks kui on puudu mõni oluline spetsialist), siis palume sul liituda mõne teise idee ja tiimiga.

  Keskmiselt on tiimis 5-7 inimest ning tiim peaks olema “tasakaalus” - kõik vajalikud rollid peaksid olema kaetud, et toode saaks 48 tunni jooksul valmis ning esitlemisväärse disaini.

  After pitching is over, we will put all the ideas on the wall. Every participant will choose their favourite idea and this is how teams will be formed. Usually half of the ideas will get enough interested people to get the "green light" for the implementation.

  Average team has about 5 to 7 people and the team should be "balanced" - covering all required roles necessary like engineers, designer, a project manager (team lead/visionary) and marketer in order to get the product/service ready in 48 hours!

  If some ideas get too few people or not balanced teams (probably unable to build the service), the idea will be dumped. Those people should choose another idea/team.


  Ja mis siis saab?

  And then what?


  Pärast tiimide moodustamist määravad korraldajad igale töögrupile kogu nädalavahetuseks oma kindla ruumi ning lauajuhi, kes tiimi aitavad. Ruumi jõudes selgitab lauajuht, kuidas kõige paremini tiimis tööd teha, eesmärgid seada ning tegevus-ja ajakava koostada.

  Seejärel algabki töö selle nimel, et vähem kui 48 tunni pärast ülejäänud hackathonil osalejatele, publikule ja žüriile nädalavahetuse jooksul valminud prototüüpe esitleda.

  After team formation each of them will get their personal team lead who will help the throughout the weekend. After arriving to the workstation the team lead will share tips how to best set and reach goals and create time schedules. After this the work will begin and after less than 48 hours each team will present the prototypes they built to the audiences, other participants and jury.

  #G48EDUTECH,G48TALLINN

  Mentors

  Joao Rei  Linkedin

  Kai Isand

  Pitch Coach and Host @ Garage48; Startup-investor relations @ Latitude59

  Linkedin Facebook

  Calum Cameron

  Startup Developer at Proud Engineers

  Linkedin Facebook

  ELISE SASS

  Garage48 Advisor

  Linkedin Facebook

  John C. Sullivan

  Founder and President @ Resmantra OU

  Linkedin

  Märt Aro

   Co-Founder, DreamApply & Nordic EdTech Forum "N8"

  Linkedin

  Paul Senosi

  Director of Marketing and Communication at the International School of Tallinn 

  Linkedin

  Jonn Galea

  Lead Product Designer @ Lingvist

  Linkedin

  Ian Karell

  Primary 2 Class Teacher @ Tallinn European School

  Linkedin

  Martin Verrev

  Creative Engineer at Littlebit & TTÜ

  Linkedin

  Raul Liive

  Product Manager @ Lingvist

  Linkedin

  Marina Shutova

  Marina Shutova @ Lingvist

  Linkedin

  Mikk Tõnissoo

  Data Scientist @Lingvist

  Linkedin

  Anzori Barkalaja

   Head of Centre @ Centre of Educational Innovation

  Linkedin

  Janno Stern

  CEO @ Devtailor

  Linkedin

  Shaun Deanesh

  Partner at Innovation Factory, external lecturer at TTU

  Linkedin

  Svenia Busson

  CEO @ the LearnSpace Accelerator

  Linkedin

  Marko Russiver

  Founder & CEO of Guaana

  Linkedin

  Mykhailo Kudla

  Marketing Campaign Manager @ Taxify

  Linkedin

  Elizaveta Lebedeva

  Data Scientist @ Taxify

  Linkedin

  Gerrerth Kaur

  Backend Engineer @ Taxify

  Linkedin

  Tõnis Ostrat

  Software developer

  Linkedin

  Ellie Day

  Senior Software Engineer @ Atlassian 

  Linkedin

  Organisers

  Natalie Mets

  Project Ninja @ Garage48 

  Linkedin

  Renita Nõgu

  Intern @Garage48

  Linkedin

  Marina Kilter

  Intern @Garage48

  Mari Hanikat

  CEO @Garage48

  Linkedin Facebook

  Anni Eerik

  Volunteer @Garage48 

  Linkedin

  Lee Lassi

  Volunteer @Garage48

  Andreios Belaza

  Volunteer @Garage48

  Linkedin  ORGANIZERS

  SPONSORS