Garage48 EdTech 2019

register

When 15-17 November 2019

Where Tallinn

 • Overview
 • ENGLISH BELOW


  Eesti on nende väheste riikide hulgas, kus PISA testi tulemused on maailma parimate seas ning rahulolu eluga üle keskmise. OECD riikide õpilaste eluga rahulolu keskmine on 7,3 punkti 10st, Eesti õpilaste keskmine 7,5. Kuidas aga saaks õppimist ja koolis käimist veel põnevamaks, kaasaegsemaks ja efektiivsemaks muuta? Selliselt, et oleks kasulik, aga huvitav ka!?f

  Kui veab, siis satuvad meie teele inspireerivad õpetajad, kes suudavad ka igavad ja tüütud teemad atraktiivseks muuta ning entusiastid, kes uusi programme, äppe jms välja mõtlevad. Kui ei vea, tuleb ise leida viise, kuidas ennast ja miks mitte ka teisi motiveerida.


  Selleks, et ideedest sünniksid päris töötavad asjad ja ka startupid ning koostöös meeskonnakaaslaste, mentorite ja ekspertidega haridusvaldkonna väljakutsetele uus hingamine anda, korraldavad Garage48, Startup Estonia ja Innove EdTech häkatoni ehk arendusnädalavahetuse. Eesti idufirmade sektoris on umbes 5% edtech suunitlusega ettevõtjaid, nendest silmapaistvamad on Guaana, Lingvist, Dreamapply ja mõned teisedki. Just Sinul on võimalus seda protsenti tõsta ja saada järgmiseks haridusvaldkonna suunanäitajaks ja startupperiks. 


  Keda ootame?

  Juba teist korda kutsume koos mõtlema ja tegutsema erinevas vanuses noori: oodatud on nii põhikoolide, gümnaasiumite, kui ka ülikoolide õpilased ning need, kel koolitee juba mõnda aega tagasi läbitud - vanusepiir puudub!


  Lisaks mentoritele, kes aitavad kaasa nii disaini, IT kui ka ärimudelite osas, on häkatonil ka juhendajad, kes aitavad tiimidel omavahel rolle jaotada, selgitavad, kuidas seada eesmärke, aitavad koostada aja- ja tegevuskava 48 tunniks ning tuletavad õigel hetkel meelde, mil süüa ja puhata.


  Äramärkimist vajab kindlasti see, et sul ei pea olema meeskonda, et EdTech häkatonile tulla - võid registreerida end täiesti üksinda, sest kohapeal toimub tiimide moodustamine. 


  Kuidas osaleda?

  Registreeru siin https://garage48.typeform.com/to/ZJGtDM

  ja broneeri 15-17 november, sest sellest saab su kõige põnevam ja kreisim nädalavahetus sel aastal! 


  Tule Garage48 EdTech 2019 häkatonile ja muudame haridusvaldkonna koos lahedaks!


  PS! Parimatele tiimidele on muidugi palju auhindu!


  IN ENGLISH

  PISA tests shows that Estonia's students rank among the best in the world while being at the absolute top in Europe. In addition, the average satisfaction with life of students in the OECD countries is 7.3 out of 10, while the average in Estonia is 7.5. But how can studying be made more exciting, modern and effective? In ways that it would be both useful and interesting?


  Garage48 together with Innove and Startup Estonia are organising a 48h hackathon which aims to create innovative and practical technology solutions in the field of education! About 5% of the start-ups in Estonia are edtech-oriented - Guana, Linguist and Dreamapply to name a few. You can be the one raising that percentage and being the next influencer and startupper!


  For the second time, we're inviting participants of all ages: middle-, high school and university students are all welcomed, there is no age limit.

  Next to design, IT and business mentors we've also involved teamleads who help teams in project management, explain how to reach your goals, help to create time schedules and task lists and remind you when it's time to rest and eat.  


  PS! You don't have to have a team to register in this event. Register yourself here: https://admin.typeform.com/form/ZJGtDM/share#/link

  and book 15-17th of November as this is going to be the most interesting and challenging weekend ever! 


  And of course, the best teams will get awarded!


  Come participate at Garage48 Edutech hackathon and let's make the field of education cool together!


  The event will be held in English.  WHAT IS SAID

  #G48TALLINN #G48EDUTECH #G48EDTECH

  THE SUPERSTARS
  The Mentors

  Kai Isand
  Pitch Coach and Host at Garage48; Startup-investor relations at Latitude59
  Joao Rei
  Garage48 host, business and marketing mentor

  Organizers

  Liis Linn
  Project Manager @Garage48